Skaitmeninių inovacijų centro “Agrifood Lithuania DIH“ organizuotuose verslo pusryčiuose agromaisto sektoriaus atstovams, kartu su  partneriu ART21 pristatė naują projektą – E-DIH.LT. Aptariami E-DIH.LT (European Digital Innovation Hubs)/ ESIC (Europos skaitmeninių inovacijų centro) Lietuvoje tikslai ir teikiamos paslaugos (https://e-dih.lt/#paslaugos).

Vienas iš pagrindinių projekto E-DIH.LT tikslų – padėti Vakarų ir Vidurio Lietuvos žemės ūkio maisto, energetikos ir pramonės įmonėms integruoti skaitmenines, aplinkosaugos, verslo finansavimo sprendimus į savo pagrindinius verslo modelius. 

Projektas, pasitelkiantis ilgametę partnerių patirtį European Enterprise Network ir bendradarbiavimą su kitais Europos skaitmeninių inovacijų centrais, siūlo skaitmeninių technologijų sprendimus, tokius kaip didelio našumo kompiuterija, dirbtinis intelektas ir kibernetinis saugumas. Tai leis verslui atlikti spartesnę integraciją į tarptautines vertės grandines ir prisidėti prie Europos strateginės autonomijos.

Mes džiaugiamės galimybėmis, kurias suteiks E-DIH.LT projektas ir tikimės, kad bendradarbiaudami ir dirbdami kartu šiame projekte, sugebėsime pasiekti išskirtinių rezultatų ir atnešti įspūdingą naudą visoms susijusioms šalims. Tai tik pradžia – pasiruoškite naujam skaitmeniniam pasauliui!

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia – https://e-dih.lt/apie-mus/