EWA programa Lietuvoje. 2022 m. liepos – lapkričio mėn. Nepraleiskite galimybės!

Programa skirta moterims, turinčioms verslo idėją ar ne vėliau nei prieš dvejus metus pradėjusioms vystyti startuolį, kuris gali teigiamai paveikti maisto sistemą, pagerinti žmonių gyvenimo kokybę ar prisidėti prie tvaresnio ir efektyvesnio mūsų planetos resursų naudojimo.

Projekto metu išmoksite efektyviai išnaudoti turimas idėjas, susipažinsite su bendruomenės telkimo ir išteklių paskirstymo pagrindais bei įgysite reikalingų žinių tvaraus verslo kūrimui ar vystymui. 

Registruokitės į programą

EWA Naujienos

Ieškomos verslo idėją turinčios moterys

Praėjusiais metais Lietuvoje pirmąkart vyko „EIT FOOD“ „EWA“ projektas, kurio metu pradedančioms agromaisto sektoriaus verslininkėms buvo suteikta…

Jaunųjų inovatorių dėmesio centre – alternatyvieji baltymai

Pirmąkart Lietuvos istorijoje mūsų šalyje vyko EIT FOOD projektas EWA, skirtas paskatinti moterų įsitraukimą į verslo kūrimą bei atskleisti jų…

Šventinėje atmosferoje – „EWA“ programos startas Lietuvoje

Ar žinojote, kad Europoje moterys verslininkės sudaro tik trečdalį savarankiškai dirbančių asmenų, o žemės ūkio ir maisto sektoriuje šis skaičius yra…

Kodėl verta dalyvauti „EWA“ programoje?

Žinios

Penkis mėnesius individualiai dirbsite su Jums priskirtais mentoriais. Dalyvausite fiziniuose ir virtualiuose seminaruose bei mokymų sesijose. Turėsite galimybę aktyviai išnaudoti tarptautinės tinklaveikos galimybes „EIT FOOD“ bendruomenės rate.

Augimo galimybės

Finalinio renginio metu pristatysite savo verslo idėją daugiau nei 3 000 tarptautinio „Agromaisto forumo“ žiūrovų, daugybei verslo angelų bei potencialių investuotojų iš visos Europos. Geriausiai pasirodžiusios dalyvės bus pakviestos toliau dalyvauti įvairiuose „EIT FOOD“ projektuose.

Žinomumo didinimas

Programos dalyvės sulauks žiniasklaidos dėmesio. Bus publikuojamos jų istorijos, pasirodys jaunąsias verslininkes pristatančios žinutės socialiniuose tinkluose.

Piniginis prizas

Nugalėtoja bus apdovanota 10 000 EUR, o antrosios vietos laimėtoja – 5 000 EUR piniginiu prizu. Tarptautinė komisija geriausias dalyves išrinks atsižvelgdama į pristatomo startuolio idėją bei per programos laikotarpį pasiektą progresą.

Nedvejokite, tai galimybė Jums!

Pirmaujančios maisto inovacijų iniciatyvos Europos Sąjungoje programa „EWA“ Lietuvoje vyksta pirmą kartą! Jos tikslas – paskatinti moterų įsitraukimą į verslo kūrimą bei atskleisti jų potencialą būti ateitį keičiančių sprendimų inovatorėmis. Dalyvauti programoje galite, jei:

  • Esate pradedančios agromaisto sektoriaus verslininkės (turite idėją arba neseniai pradėjote vystyti startuolį).
  • Jei esate įregistravusios įmonę, tai padarėte ne seniau nei prieš 2 metus.
  • Jūsų pradedantysis verslas nėra gavęs didesnės nei 30 tūkstančių eurų investicijos iš išorinių šaltinių.
  • Norite paspartinti savo startuolio vystymąsi.
  • Trokštate įgyti papildomų žinių ir kompetencijų.

Norite būti mentoriumi?

Kviečiame prisijungti patyrusius profesionalus, norinčius prisidėti prie sėkmingo aktyvesnio moterų verslininkių įtraukimo į agromaisto sektorių. Prie programos prisijungę mentoriai turės galimybę:

  • Dalyvauti tarptautiniame projekte ir keistis patirtimi su kitais mentoriais iš aštuonių Europos valstybių.
  • Aktyviai naudotis „EIT FOOD“ bendruomenės galimybėmis: dalyvauti įvairiuose renginiuose, seminaruose bei naudotis plačia kontaktų baze.
  • Užmegzti pažintį su gabiausiomis agromaisto sektoriaus inovatorėmis Lietuvoje.
  • Būti pristatomi kaip vieni iš „EWA“ projekto Lietuvoje veidų.

Jei norite būti mentoriumi, iki birželio 27 d. susisiekite el. paštu edita@agrifood.lt 

„EWA“ programos eiga

Gegužės 12 – birželio 13 d.: Moterų registracija į programą.
Gegužės 18 ir 25 d.: Nuotoliniai programos pristatymo renginiai.
Birželio 14–27 d.: Paraiškų vertinimo procesas. Bus atrinktos 10 dalyvių.
Liepos 1 d.: Projekto dalyvių ir mentorių susipažinimo renginys.
Liepa – spalis: Bendravimas su mentoriais, specialūs mokymai ir renginiai.
Lapkritis: Finalinis pranešimų pristatymo renginys bei prizinio fondo dalybos.

Užpildykite internetinę registracijos formą, papasakokite savo verslo idėją ir būkite viena iš dešimties atrinktų „EWA“ programos Lietuvoje dalyvių! 

Apie programą ir organizatorius

„EWA“ yra pirmaujančios maisto inovacijų iniciatyvos Europos Sąjungoje programa, skirta paskatinti moterų įsitraukimą į verslo kūrimą bei atskleisti jų potencialą būti ateitį keičiančių sprendimų inovatorėmis. Šis projektas šįmet yra vykdomas 11 Europos valstybių.

„EIT FOOD“ – pirmaujanti maisto inovacijų iniciatyva Europos Sąjungoje, siekianti tvaresnės, sveikesnės ir patikimesnės maisto sistemos visame žemyne. Tai – prestižiškiausia tokio tipo organizacija ES, o jos tinklas jungia centrus visame kontinente. Daugiau sužinoti apie „EIT FOOD“ organizaciją galite apsilankę jų internetiniame puslapyje.

„AgriFood Lithuania DIH“ yra skaitmeninių inovacijų centras, veikiantis vieno langelio principu bei suburiantis svarbiausius mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus suinteresuotus veikėjus, siekiančius skatinti agromaisto sektoriaus skaitmenizaciją ir pažangių inovacijų diegimą. Nuo 2021 m. kovo „AgriFood Lithuania DIH“ yra „EIT FOOD“ centras Lietuvoje.