Apie EIT

Europos inovacijų ir technologijų institutas (EIT) yra nepriklausoma Europos Sąjungos institucija, įsteigta 2008 m., siekiant kurti naujoves visoje Europoje. ETI suburia pirmaujančias verslo, švietimo ir mokslinių tyrimų organizacijas ir kuria dinamiškas tarpvalstybines partnerystes, kurios yra vadinamos Inovacijų bendruomenėmis, iš kurių kiekviena yra skirta sprendimų konkrečiam pasauliniam iššūkiui paieškoms. EIT Inovacijų bendruomenės kuria naujoviškus produktus ir paslaugas, steigia naujas įmones ir rengia naują verslininkų kartą. Kartu mes įgaliname novatorius ir verslininkus visoje Europoje paversti geriausias jų idėjas produktais, paslaugomis, darbo vietomis ir augimu.

Sužinok daugiau

Apie EIT Food

EIT FOOD, viena iš EIT Inovacijų bendruomenių, yra visos Europos konsorciumas, kurio pagrindinis dėmesys yra skiriamas verslumui ir naujovėms maisto sektoriuje. Siekdami paskatinti inovacijas ir verslumą visoje Europoje, EIT FOOD kuria įtraukiančią ir novatorišką bendruomenę iš įvairių maisto sektoriaus partnerių. EIT FOOD bendruomenės nariai yra pasaulinio lygio veikėjai tarptautinėje maisto srityje (daugiau nei 50 partnerių iš pirmaujančių įmonių, tyrimų centrų ir universitetų iš 15 skirtingų šalių).

Sužinok daugiau

Apie EIT RIS

EIT Regioninė inovacijų schema (EIT RIS) buvo sukurta Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT) tam, kad būtų panaikintas atotrūkis tarp nevienodu tempu inovacijas vystančių regionų. Programa įgyvendinama dalyvaujant vietiniams centrams.

EIT FOOD RIS tikslas – stiprinti tuos Europos regionus, kurie yra kuklūs ir nuosaikūs agro-maisto sektoriaus naujovių požiūriu. Šiuo metu egzistuoja 15-kos EIT FOOD centrų tinklas, išsidėstęs 15-oje tikslinių RIS šalių. Vienas iš šių centrų yra „AgriFood Lithuania DIH“ Vilniuje.

Sužinok daugiau

AgriFood Lithuania DIH – EIT FOOD centras Lietuvoje

„AgriFood Lithuania DIH“ atstovauja EIT FOOD Lietuvoje ir veikia kaip tarpininkas tarp EIT FOOD ir vietos agro-maisto sektoriaus atstovų. „AgriFood Lithuania DIH“ kaip EIT FOOD centro tikslas yra skatinti EIT FOOD bendruomenės veiklą, suteikti reikiamą paramą vietos verslininkams agromaisto sektoriuje ir padėti išnaudoti tikrąjį vietos agromaisto sektoriaus potencialą.

Veikiantis kaip EIT FOOD centras Lietuvoje, „AgriFood Lithuania DIH“ remia inovatorius ir verslininkus, organizuoja mokymus ir seminarus studentams, startuoliams, mokslininkams ir ūkininkams bei remia dialogą su regioninėmis ir nacionalinėmis valdžios institucijomis.

Pasikalbėkime

Esame „AgriFood Lithuania DIH“ svajonių administracijos komanda!

Mūsų komanda siekia sukurti pažangesnį, tvaresnį, efektyvesnį ir ekologiškesnį agromaisto sektorių!

Kristina Šermukšnytė - Alešiūnienė

Direktorė

Mob. +370 650 22269
El. p. kristina@agrifood.lt

Giedrius
Leskauskas

Komunikacijos vadovas

Mob. +370 607 22776
El. p. giedrius@agrifood.lt

Edita
Karvelienė

Renginių vadovė

Mob. +370 677 80507
El. p. edita@agrifood.lt

Galbūt tai tu?
Parašyk mums ir pasikalbėsime.

Turite klausimų?
Mes galime Jums padėti!

Turite klausimų? Mes galime Jums padėti!
Susisiekite su mumis.

Į Jūsų klausimus pasistengsime atsakyti kuo greičiau.