Gegužės 4 dieną, Šakiuose, Agrifood Lietuva DIH organizuotame informaciniame-konsultaciniame renginyje pristatytas Europos skaitmeninių inovacijų centras E-DIH.LT.  Augustas Alešiūnas, Art21 įkūrėjas, pristatė paramą, renkantis ir diegiant skaitmenines technologijas viešajame ir verslo sektoriuose: ESIC teikiamas galimybes. Jovita Ruseckaja, Agrifood projektų vadovė, pristatė galimybes naudojantis platforma e-dih.lt, kuri padės pasirinkti efektyviausią skaitmeninės transformacijos kelią viešajam ir verslo sektoriams.

Prie Europos skaitmeninių inovacijų centro E-DIH.LT prisijungė Šakių rajono verslininkai ir savivalda! Diskusijos metu dalyviai akcentavo Šakių rajono žemės ūkio sektoriaus stiprybę ir išreiškė susidomėjimą bendradarbiavimo galimybėmis, ypač norėdami įsitraukti į veiklą, kuri skirta skaitmeninti verslo veiklas ir plėtoti kaimo vystymą.

Renginio tikslas informuoti Šakių rajono viešojo ir verslo sektoriaus atstovus apie skaitmeninių technologijų galimybes ir pasiūlyti sprendimus, kaip integruoti skaitmenines, aplinkosaugos ir finansavimo sprendimus į savo pagrindinius verslo modelius.

EDIH.LT yra centras, skirtas padėti Vakarų ir Vidurio Lietuvos žemės ūkio maisto, energetikos ir pramonės įmonėms integruoti skaitmenines technologijas į savo veiklą ir taip prisidėti prie jų vystymosi. Aptartos galimybės pritraukti finansavimą į regionus ir skaitmeninti verslo veiklas.

EDIH.LT tikslas padėti pasirinkti efektyviausią skaitmeninės transformacijos kelią ir gauti pagalbą kreipiantis į konsultantus. Taip pat aptarta tinklaveikos kūrimo galimybė tarp įmonių, pristatyti, pristatyti kvietimai teikti projektų paraiškas pagal paskelbtas priemones ir pasinaudoti kaskadinio finansavimo galimybėmis Lietuvoje!

Daugiau informacijos apie projektą –  https://e-dih.lt/apie-mus/