Paskelbta mentorių atranka į skaitmeninių inovacijų centro „AgriFood Lithuania DIH“ Lietuvoje vykdomą pirmaujančios maisto inovacijų iniciatyvos Europos Sąjungoje „EIT FOOD“ programą „EWA“. Šio projekto tikslas – paskatinti moterų įsitraukimą į verslo kūrimą bei atskleisti jų potencialą būti ateitį keičiančių sprendimų inovatorėmis. Programoje dalyvauti bus atrinktos dešimt perspektyviausių idėjų pasiūliusių pradedančiųjų verslininkių.

Kodėl verta būti mentoriumi?

Atrinkti programos mentoriai turės galimybę užmegzti pažintį su gabiausiomis agromaisto sektoriaus inovatorėmis Lietuvoje, aktyviai pasinaudoti „EIT FOOD“ bendruomenės galimybėmis ir dalyvauti įvairiuose renginiuose, seminaruose bei išnaudoti plačią tarptautinių sektoriaus veikėjų kontaktų bazę. Taip pat moterų mokytojai bus pakviesti aktyviai bendrauti ir keistis patirtimi su kitais šios programos mentoriais iš aštuonių Europos valstybių.

„Galimybė būti mentoriumi yra ne tik pagalba kitiems, bet ir puiki galimybė augti kaip profesionalui, išgirsti naujų idėjų iš verslą tik pradedančių asmenų bei praplėsti savo kontaktų ratą būsimais verslo lyderiais, dalyvauti plačioje tarptautinėje tinklaveikoje. Buvimas mentoriumi leidžia jausti sektoriaus pulsą ir nenutolti nuo ten, nuo kur kiekvienas šiandien jau patyręs profesionalas pradėjo“, – patirtimi dalijosi šios programos Lietuvoje globėja „AgriFood Lithuania DIH“ direktorė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė.

Kokių mentorių ieškoma?

Ieškomi patyrę profesionalai, norintys prisidėti prie sėkmingo aktyvesnio moterų verslininkių įtraukimo į agromaisto sektorių. Tikimasi, kad būsimieji moterų patarėjai galėtų pasidalinti verslo kūrimo ir vystymo patirtimi, suteikti žinių apie efektyvų išteklių valdymą, investicijų prisitraukimą, prekinio ženklo kūrimą bei bendravimą su verslo partneriais ar kitais suinteresuotais asmenimis. Labai svarbi savybė, kurios iš mentorių tikisi projekto organizatoriai, yra nuoširdus rūpestis ir noras padėti augti bei išvengti potencialių klaidų dar tik pirmuosius žingsnius šioje srityje žengiančioms verslininkėms.

Mentorių registracijų laukiame el. paštu edita@agrifood.lt iki birželio 24 d.