Studijuoji universitete ir norėtum atlikti praktiką Paryžiuje, Berlyne, Prahoje, Barselonoje, Lisabonoje ar kitame Europos mieste mieste? Tau neįdomios praktikos, tačiau turi idėją, kurią nori pradėti vystyti ar ištestuoti realiomis sąlygomis bet kur Senajame žemyne? Trūksta idėjų, bet turi gebėjimų, reikalingų startuoliams ir nori prisijungtų prie įkūrėjų? Tiek įvairiausių galimybių, atitinkančių kiekvieno norus, šiandien siūlo „EIT Food“ ir kviečia visus norinčius registruotis!

 

„EIT Food“ centro Lietuvoje „AgriFood Lithuania DIH” direktorė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė tikisi, jog šiomis galimybės šiemet pasinaudos būrys lietuvių, norinčių pasisemti žinių, įgyti patirties ar išbandyti savo siūlomas idėjas. Visus norinčius arba svarstančius dalyvauti vienoje ar net keliose iš šių programų ji aktyviai kviečia susisiekti su „AgriFood Lithuania DIH“ komanda.

 

RIS Stipendija

Ši 3–6 mėnesių trukmės stažuotė skirta įvairių sričių magistro studentams ir absolventams, doktorantams bei neseniai doktorantūros studijas pabaigusiems jauniesiems mokslininkams, norintiems įgyti profesionalių žinių bei atrasti darbo galimybes agromaisto sektoriuje. Praktikos metu dalyviai ugdo kritinio ir kūrybinio mąstymo kompetencijas, sprendžia realias įmonių problemas, gauna nuolatinę ekspertų paramą, praplečia tarptautinių pažinčių ratą. Stažuotės metu yra mokama iki 1 800 eurų dydžio stipendija. Praktiką visoje Europoje galėsi atlikti bet kokio dydžio įmonėje  –tiek pradedančiame startuolyje, tiek žinomoje korporacijoje. Registracija vykdoma iki balandžio 10 d.

 

„EIT Jumpstarter“.

Ši programa skirta ankstyvosios stadijos inovatoriams, norintiems išbandyti savo idėjos koncepciją, patobulinti verslo planą bei pristatyti kuriamą produktą potencialiems investuotojams iš viso pasaulio. Programoje gali dalyvauti studentai, mokslininkai, tyrėjai ar verslininkai. Svarbiausia, kad siūlomas sprendimas būtų skirtas žemės ūkio ir maisto sektoriui. Geriausios idėjos turės galimybę laimėti iki 10 000 eurų. Be to, visi dalyviai sulauks aukščiausio lygio ekspertų paramos bei tobulins savo žinias apie verslo modelius, organizacijos valdymo dizainą, savęs pateikimą ir išmoks pasirengti profesionalų įmonės kelrodį bei įėjimo į rinką strategiją. Registracija vykdoma iki balandžio 10 d.

 

„Team up“.

Ši programa skirta visiems jauniesiems inovatoriams, norintiems sukurti ir rinkai pasiūlyti sprendimus, kurie galėtų padaryti reikšmingą poveikį agromaisto sektoriui. Pagrindinis programos tikslas – padėti startuoliams atrasti bendrasteigėjus, padėsiančius siūlomai idėjai komercializuotis rinkoje. Programos dalyviai sulauks pasaulinio lygio mokymų sesijų, tarptautinių ekspertų palaikymo ir patarimų, turės plačias tinklaveikos galimybes. Atrinkti startuoliai pirmuosius tris programos mėnesius gaus užtikrintą 2 000 eurų stipendiją ir turės galimybę pretenduoti į tolimesnę finansinę paramą. Registracija vykdoma iki balandžio 14 d.

 

„Test Farms“.

Ši programa skirta visiems jauniesiems inovatoriams, kurie norėtų išmėginti savo kuriamą sprendimą realiomis sąlygomis – tikrame ūkyje! Atrinkti startuoliai turės galimybę ne tik validuoti technologiją praktikoje, bet ir sulauks iki 3 000 eurų paramos iš organizatorių. Registracija vykdoma iki balandžio 29 d.

 

Apie EIT FOOD

„EIT FOOD“ – pirmaujanti maisto inovacijų iniciatyva Europos Sąjungoje, siekianti tvaresnės, sveikesnės ir patikimesnės maisto sistemos visame žemyne. Tai prestižiškiausia tokio tipo organizacija ES, o jos tinklas jungia centrus visame kontinente. Daugiau sužinoti apie „EIT FOOD“ organizaciją galite apsilankę jų internetiniame puslapyje.