10 talentingų verslininkių iš Lietuvos dalyvaus 6 mėnesių verslumo programoje, kurios metu bus ieškoma verslo sprendimų konkretiems agro-maisto sektoriuje kylantiems iššūkiams. Pasibaigus šiam laikotarpiui, projekto dalyvės turės reikiamų žinių, pasitikėjimo ir paramos, kad galėtų įgyvendinti savo idėjas ir net viršyti sau išsikeltus lūkesčius. Svarbiausia, jog visa tai dalyvėms leis sėkmingai pradėti ir vystyti savo tvarų verslą. Programa skirta moterims, nepriklausomai nuo jų amžiaus, šeimyninės padėties ar patirties versle. Mums tiesiog reikia jūsų idėjos ir noro keisti maisto sektorių kartu su mumis!

Mokymasis

Atrinktos verslininkės 6 mėnesius dalyvaus specialiai pritaikytuose mokymuose konkrečiomis verslo ir verslumo temomis bei turės galimybę naudotis papildomais ištekliais savo įgūdžiams tobulinti.

Mentorystė

Daugiau nei 20 valandų individualių konsultacijų su verslo ekspertai, agromaisto sektoriaus atstovais ir sėkmingais verslininkais. EIT FOOD Startuolio vadovas dalyvėms bus prieinamas nemokamai.

Bendruomenės galia

Dalyvavimas verslumo ir tinklaveikos renginiuose su aukšto lygio suinteresuotais veikėjais. Visos dalyvės turės prieigą prie mūsų bendruomenės ir turės galimybę naudotis EWA tinklu, kuris suteikia tiesioginę prieigą prie daugiau nei 200 mentorių ir verslininkių žemės ūkio maisto produktų ekosistemoje.

Finansavimo galimybės

Programos dalyvės turės galimybę laimėti iki 10 000 eurų, atrasti kitas EIT FOOD programas ir susipažinti su investuotojais, verslo angelais ir įmonėmis, kurios padės joms perkelti savo verslą į dar aukštesnį lygį.

Poveikis

10 moterų gaus įgūdžių pradėti savo agromaisto verslą ir sėkmingai jį vystyti. Programos metu jos bus individualiai konsultuojamos, dalyvaus mokymuose ir taps didelės EIT FOOD bendruomenės dalimi.

Pagrindinis šios programos tikslas yra įveikti esamą lyčių skirtumą agromaisto sektoriuje, ypatingą dėmesį skiriant priemiesčių ir kaimo vietovėms.